KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9111122
nr 911 1122
Akvarell
Kina, Blommor, signerad. , 80x31
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:27:09
100 kr
300 kr
250 kr
350 kr